Kategorijos

Naujienos

Apgaulė, kurios vardas – 11.11
AliExpress, Dropshippingas

Apgaulė, kurios vardas – 11.11

Visur prekybinėse (ypač Kinijos) platformose tik ir mirga išpardavimas pavadinimu 11.11. Kas tai? Iš kur tai atsirado? Ir kodėl straipsnio pavadinime yra žodis apgaulė?

 

11.11 diena yra vienišių diena atsiradusi kaip atsvara šv. Valentino dienai, data (lapkričio 11) pilna vienetukų tai simbolizuoja. Alibaba group pasinaudojo šia diena ir buvo didžiulio išpardavimo (11.11 Sale) vykstančio kasmet lapkričio 11 dieną pradininkė. Šią idėją nusikopijavo labai daug kitų tinklapių, tad kiekvienais metais lapkričio 11 dieną vyksta didžiulis išpardavimas.

Kodėl tai apgaulė?

Jeigu Jūs neesate dropshipperis ar užkietėjęs tų pačių daiktų pirkėjas, jūs niekada nepastebėsite kaip kainomis manipuliuojama prieš išpardavimą. Kelios savaitės iki išpardavimo visada primenu Dropshippingo bendruomenės nariams pradėti būti atidiems, nes maždaug dvi savaites kainos sistemingai kyla. Kai kurie pardavėjai kainas kilsteli vos keliolika centų, tačiau būna, kad prekių kainos šokteli ir 300-400 procentų.

Įdomiausia tai, kad išpadavimo dieną, kai tinklapiai mirga nuo įvairių pasiūlymų, o nuolaidos siekia ir -80 procentų, iš tikrųjų kainos net ir negrįšta į prieš tai buvusias. Išvada: išpardavimo metu pirkėjai ne tik, kad nesutaupo, bet išleidžia daugiau pinigų nei išleistų pirkdami bet kokią kitą dieną.

Pavyzdys

Paveikslėlyje Nr 1. Matote užsakymą padarytą 2017 m. lapkričio 1 dieną. Pavadėlio kaina 1,69 dolerio. Išties tas pavadėlis visada tiek kainuoja.

Paveikslėlyje Nr 2. Matote šiandien (2017m. lapkričio 11d), kelios sekundės iki išpardavimo pradžios, pavadėlio kaina 1,83dolerio, o išpardavimo metu bus 1,79dolerio t.y. daugiau nei įprastai. Ir tai vyksta masiškai. Pavyzdys yra centinis, bet netgi pigių prekių pardavėjai naudoja šį triuką. Brangių prekių skelbimai atrodo dar liūdniau.

 

Paveikslėlis Nr.1 Paveikslėlis Nr.2

 

Apibendrinimas

Dropshipperius sveikinu pagaliau sulaukus išpardavimo, dabar belieka sulaukti kol kainos atsistatys visiškai.

Pirkėjams linkiu neišlaidauti tikint, kad sutaupot. Nesutaupote, mielieji.

 

Autorė

Indrė Prichockaitė

 

Griežtai draudžiama kopijuoti tekstą nenurodant teksto autorės ir tinklapio www.dsmokykla.lt.

Susijusios naujienos

Parašykite komentarą

Privalomi langeliai pažymėti. *

Nuo šiol mokymus galite įsigyti ir žiūrėti internetu!PIRKTI MOKYMUS
+
UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUKITE DROPSHIPPINGO KALENDORIŲ!

UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUKITE DROPSHIPPINGO KALENDORIŲ!

Gaukite el. laišką apie naujausią straipsnį iš karto po paskelbimo!

Sveikiname užsiprenumeravus! Nepamirškite patvirtinti prenumeratos savo pašte.