Kategorijos

Apie mus


Dropshippingo mokyklos veikla

Dropshippingo mokykla sukurta tam, kad norintys kurta dropshippingo verslą turėtų visą naujokui reikalingą informaciją, taip apsidrausdamas nuo maksimaliai daug klaidų. Mes įsikūrėme 2016 metais ir atsiliepimai apie mūsų mokymus (rasite atsiliepimus čia https://www.facebook.com/dropshippingomokykla/reviews/ ) tik geriausi. Ačiū nepatingėjusiems palikti atsiliepimus :*

Mokymai nėra tik mokymai. Iš pradžių mes mokomės. Tiksliau jūs žiūrite mokymus, užduodate klausimus ir prisijungiate prie bendruomenės. Tada pradedate dirbti ir visą laiką bendraujate bendruomenėje, konsultuojatės. Aš savo ruožtu, rengiu mokymų atnaujinimus esant reikalui bei kuriu papildomas pamokas. Bendruomenės pastabumas, aktyvių narių gausa ir nuolatinis informacijos atnaujinimas mus veda pirmyn dideliu greičiu.

MOKYMŲ PLATFORMA

https://dropshippingcourses.com/ – tai Dropshippingo mokyklos mokymų platforma. Viskas veikia labai paprastai. Jūs įeinate į https://dropshippingcourses.com/ ir renkatės “Courses”. Išsirenkate kursą, kurio jums reikia ir jį įsigyjate. Sistema “suvalgo” mokėjimą ir nedelsiant prileidžia jus prie mokymų. Mokymų įrašai yra tinklapyje. Mokymų įrašus (vadinu mokymus – “bazine informacija”) galėsite žiūrėti kiek tik norėsite kartų. Kai mokymai atsinaujins – jūs matote naujausią informaciją.

Dėl prisijungimo prie bendruomenės turite būti matę (pabrėžiu ne tik nusipirkę, bet ir peržiūrėję) mokymus Dropshipping from China (Lithuanian language) 2.0. Kaip prisijungti prie bendruomenės bus papasakota mokymuose.

MOKYMŲ PROGRAMOS

Dropshipping from China (Lithuanian language) 2.0

Šis kursas Jums suteiks stiprius Dropshippingo verslo pagrindus.

Rekomenduojamas šis kursas ir naujokams, ir prekiaujantiems. Patirtis šiame kurse sukaupta ir pateikta per ketverius metus, remiantis lektorės asmenine patirtimi ir daugiau kaip 800 mokinių klausimais. Pagrindinė analizuojama strategija yra prekyba iš Kinijos į visą pasaulį nesandėliuojant prekių. Tačiau be strategijos išmoksite esminių ebay platformos veikimo principų ir taisyklių. Nepaisant to, kad išmoksime strategiją, išmoksime ir esmines Dropshippingo verslo peripetijas, sužinosime kokios klaidos egzistuoja ir kaip jų vengti, kaip administruoti verslą, kaip rinktis tiekėjus ir visa kita, kas yra iš tiesų svarbu. Daugiau nei 160 trumpų ir ilgų sugrupuotų vaizdo įrašų padės Jums tvirtai atsispirti šiame versle. Mokymus galėsite žiūrėti tiek kartų, kiek norėsite. Jei mokymai atsinaujins – matysite naujausius mokymus.

Mokymų programą ir išsamų aprašymą rasite čia: https://dropshippingcourses.com/course/dropshipping-from-china-lithuanian-language/

 

Virtual Assistants Training Course (Lithuanian language)

Šis kursas pasakoja apie virtualių asistentų samdymo peripetijas.

Rekomenduojamas šis kursas pažengusiems dropshipperiams, kurie nebespėja susitvarkyti savo verslo.

Dropshippingas yra toks verslas, kurį galima gana nesunkiai pastatyti, o tada automatizuoti. Verslo automatizavimas reiškia ne tik mažiau darbo mums, bet ir spartesnę plėtrą. Finale, darydami mažiau, uždirbame daugiau. Virtualus asistentas – tai žmogus, kuris investuos savo laiką į mūsų verslą. O mes juk žinome, kaip svarbu į verslą investuotas laikas. Argi ne taip? Mokymus sudaro aštuonios dalys – 59 trumpos vaizdo pamokos + papildomi failai. Mokymuose aiškinamės, kas yra virtualus asistentas, kada jis reikalingas ir kodėl. Bandome atsikratyti visiškai suprantamų baimių įsileisti svetimą žmogų į savo verslą. Antroje mokymų dalyje mokomės ieškoti ir analizuoti kandidatus, pažinti besikreipiančiųjų tipus, o svarbiausia – patys turime aiškiai suvokti, ko mes ieškome. Trečia mokymų dalis skirta potencialių asistentų laiškų apžvalgai. Toliau mokymuose kalbame apie tai, kaip vesti darbo interviu, kaip testuoti potencialius darbuotojus, kaip darbinti ir apžvelgiame samdymo platformą iš techninės pusės. Bene svarbiausiose penktoje ir šeštoje mokymų dalyse kalbame apie techninius virtualaus asistento jungimosi prie jūsų paskyros darbui dalykus, bei aptariame virtualaus asistento apmokymus. Šeštoje dalyje rasite ir apmokymų „paruoštukus“. Septinta mokymų dalis susijusi su atsakomybės skirstymu, struktūros formavimu bei darbo užmokesčio mokėjimu. Visiems kyla klausimas – kiek už ką mokėti, tai į šiuos klausimus ir atsakoma. Na ir paskutinė mokymų dalis apibendrina mokymus – kalbame kaip vesti virtualių asistentų komandos apskaitą ir visišką verslo automatizavimą.

Mokymų programą ir išsamų aprašymą rasite čia: https://dropshippingcourses.com/course/virtual-assistants-training-course-lithuanian-language/


Amazon Dropshipping – Coupons Strategy

Rekomenduojamas šis kursas asmenims turinties stiprius dropshippingo verslo pagrindus ir žinias.

Daugelis pradeda statyti savo dropshippingo verslą Ebay, nes ten paprasčiau. Tačiau augant, plečiantis įgyjant vis daugiau žinių atsiranda noras plėsti savo verslą ir kiekvieno save gerbiančio dropshipperio akys nukrypsta į Amazon. Taip ir mano akys ir verslo augimo troškimas jau prieš keletą metų nukrypo į Amazon ir šiuose mokymuose dalinamasi man labai patikusia strategija, kuriai daviau vardą – „kuponiukų“.

Mokymų programą ir išsamų aprašymą rasite čia: https://dropshippingcourses.com/course/amazon-dropshipping-coupons-strategy/

BENDRUOMENĖ

Kodėl norite prisijungti prie bendruomenės? Ogi todėl, kad 800 galvų geriau nei viena. Visada turėsite su kuo pasitarti. Visada turėsite kur pasidžiaugti savo pergalėmis ir pasidalinti nesekmėmis. Visada rasite kas gali papasakoti, o ką dabar daryti? Kas met organizuojame suvažiavimą, kuriame dalinamės pastebėjimais, mokomės ir bendraujame su bendraminčiais puikioje aplinkoje. Bendruomenė be jokios abejonės didžiausias mokyklos turtas.

Dropshippingo mokyklos istorija

2016 m. kovo 13 dieną pirmą kartą buvo paskelbta apie Dropshippingo mokyklos steigimą. Nedrąsiai ir dvejojant ar mokykla yra reikalinga žmonėms buvo pradėta rinkti pirmoji grupė (1asis, jau virtęs istoriniu, kvietimas į grupę  čia (https://www.facebook.com/busiulaisvu/photos/a.1495250230770021.1073741827.1491784064449971/1531204127174631/?type=3&theater).

2016 m. kovo 16 dieną startavo pirmoji mokymų grupė. Vos per tris dienas susibūrė smalsuoliai. Pirmojoje grupėje buvo lygiai 50 dalyvių. 50 imlių, pozityvių ir gerų žmonių – tai buvo DS bendruomenės formavimosi pradžia. Po pirmosios grupės atrodė, kad visi, kas norėjo išmokti, jau išmoko ir veikiausiai daugiau niekam nebus įdomu. Tačiau, mūsų nuostabai, susirinko ir 2016 m. balandžio 18 dieną startavo antroji grupė. Joje buvo 30 žmonių. Bendruomenė ėmė augti. Taip vieną grupę naujokų keitė kitos. Trečiojoje grupėje dalyvavo 26 žmonės, ketvirtojoje – 33, penktojoje – 42, šeštojoje – 45, septintojoje – 45, aštuntoje – 69 ir kuo toliau, tuo įdomiau. 2017-01-24  STARTAVO ONLINE MOKYMŲ PLATFORMA. Rasite ją ​čia (www.droshippingcourses.com).

​Šiuo metu bendruomenę sudaro daugiau kaip 808 žingeidūs, įdomūs žmonės, kurie siekia savo tikslų, nenustygsta vietoje, yra kantrūs ir teisingi. Bendruomenės nariai palaiko vieni kitus, pataria ir padeda. Kuo mes esame kitokie? Statydami šį verslą mes vienas nuo kito nei kiek nepriklausome. Esame bendraminčių būrys.

Visiems duomenims, nuotraukoms, piešiniams, korespondencijai, ir kt. esantiems šiame tinklapyje yra taikomos autorių teisės. Dėl komercinio naudojimo visko, kas paminėta,kiekvienu konkrečiu atveju reikia UAB Tarptautinės prekybos mokyklos raštiško sutikimo. Galite su mumis susiekti Facebook:  Indrė Prichockaitė

Nuo šiol mokymus galite įsigyti ir žiūrėti internetu!PIRKTI MOKYMUS
+
UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUKITE DROPSHIPPINGO KALENDORIŲ!

UŽSIPRENUMERUOKITE NAUJIENLAIŠKĮ IR GAUKITE DROPSHIPPINGO KALENDORIŲ!

Gaukite el. laišką apie naujausią straipsnį iš karto po paskelbimo!

Sveikiname užsiprenumeravus! Nepamirškite patvirtinti prenumeratos savo pašte.