Amazon

AMAZON FBA – Techniniai Pagrindai

(5 atsiliepimai)
361.79€
klaido walpaper 2

Norite išmokti prekiauti Amazon platformoje, bet nežinote nuo ko pradėti?

Kviečiu prisijungti prie pirmųjų lietuviškų „Amazon FBA“ online mokymų, kuriuos sudaro 7 dalys. Šių kursų metu galėsite išmokti svarbiausius prekybos „Amazon“ platformoje pagrindus ir gausite galimybę ir toliau plėsti savo žinias uždaroje bendruomenėje.

Visą informaciją mokymuose pateikiau aiškiai ir struktūruotai – taip, kaip aš, savo „Amazon“ kelionės pradžioje, būčiau norėjęs ją gauti.

Šiuos kursus sudaro 7 dalys:
1. Pradmenys: „Amazon“ terminai, paskyros valdymas, trečios šalies programinės įrangos registracija.
2. Produktų paieškos metodai ir jų pritaikymas.
3. Prekės kortelių kūrimas, SEO, raktažodžių analizė, „Amazon Brand Registry“ programa, darbas su Excel failais ir kt.
4. „Amazon“ politika, sandėlių limitai, mokesčiai ir kt.
5. Reklamos pradmenys bei reklamos kūrimas
6. „Amazon“ kuponai, akcijos ir atsiliepimų valdymas
7. Svarbiausi „Amazon” Fulfillment” reportai

Kartu suteikiamas ir papildomas turinys: vaizdo medžiaga iš Lietuvoje vykstančių konferencijų bei mokymų, kuriuose aš kalbu apie darbą su „Amazon“.
Kursai galioja ‘lifetime’ (visą laiką), vaizdo medžiagą galite pradėti žiųrėti iškart įsigiję kursus.
Mokymuose yra virš 17val. vaizdo medžiagos.

Pabaigę šiuos mokymus taip pat būsite prijungti prie uždaros „Facebook“ grupės, kurioje galėsite ir toliau auginti savo žinių bagažą:
• Visi kartu sprendžiame iškilusias problemas.
• Nuolat vykdome diskusijas apie „Amazon“ naujoves ir naujus triukus.
• Visi nariai gauna prieigą prie naujų modulių.
• Turėsite galimybę pasiūlyti idėjų mokymams.
• Visada galėsite užduoti grupėje man klausimus.
• Galėsite bendrauti ar netgi dirbti kartu su bendraminčiais, esančiais grupėje.

Apie lektorių:

Sveiki, aš – Klaidas Šiuipys – lektorius, „Amazon“ prekybos konsultantas, paskyrų administratorius ir ekspertas, šioje srityje dirbantis nuo 2015 metų. Konsultuoju dešimtis „Amazon“ verslų Lietuvoje ir užsienyje, dalyvauju ir moderuoju „FBA Lietuva“ susitikimus, taip pat esu BZNStart mokymų, bei „Amazon Mokymai Pažengusiems“ pranešėjas.

Dirbu su „Amazon“ nuo A iki Ž: optimizuoju produktų vidinio programavimo dalį, sprendžiu problemas su pardavėjų aptarnavimo centrais, padedu kurti ir optimizuoti PPC reklamas. Taip pat koordinuoju darbą su rašytojais, dizaineriais, fotografais ar kitais laisvai samdomais darbuotojais, kurių dažnai gali prireikti didesniuose projektuose.

Kadangi „Amazon“ platforma nuolat tobulėja ir keičiasi, stengiuosi neatsilikti: gilinu savo žinias bendraudamas su kitais pardavėjais, dalyvauju FBA susitikimuose ir konferencijose, seminaruose, komercinėse užsienio parodose ir t.t.
Dirbdamas su savo klientais ilgainiui pastebėjau, kad daugumai paprasčiausiai trūksta bazinių „Amazon“ žinių. Būtent todėl nusprendžiau sukurti pirmuosius lietuviškus „Amazon FBA“ kursus, kurie padėtų užpildyti šią spragą.

DĖMESIO – šie mokymai nėra skirti drop shipping verslo modėliui. Amazon FBA yra prekyba iš Amazon sandėlių. “AMAZON FBA – techniniai pagrindai” kursuose informacija aktuali ir FBM (prekyba iš pardavėjo sandėlių) pardavėjams.

 

***Jeigu esate PVM mokėtojai, prieš pirkdami kursus susisiekite su Klaidu: klaidas@shayz.lt***

Apie Kursus

 • Studentai 112 studentai
 • Maks. Studentai1000
 • Trukmė17 Valandų
 • įgūdžių lygiaiVisiems
 • KalbaLietuviškai
 • Pakartokite kursąN/A

Instruktorius

5.00 Vidurkis remiantis įvertinimais 5 ratings

5 Įvertinimas
100%
4 Įvertinimas
0%
3 Įvertinimas
0%
2 Įvertinimas
0%
1 Įvertinimas
0%

Įvertinimai

 • Raimundas

  AČIŪ!

  Puikūs kursai. Informacija pateikta sistemingai ir suprantamai, daug naudingos informacijos pradedančiam ir ne tik. Rekomenduoju!
 • Gvidas

  AMAZON FBA

  Tiesiog tobulai pastatyti kursai, su visa reikiama informacija tiek naujokui, tiek pažengusiam. Jei kyla klausimų parašau instruktoriui Klaidui ir gaunu visą reikiamą informaciją.
 • Vilmantas

  PUIKUS KURSAS STARTUI AMAZON

  Atvirai pasakius, dalį informacijos žinojau, turiu ir užsienietiškų kursų medžiagos, ir FBA Lietuva grupės postų daug perskaitęs, bet šie mokymai yra geriausia, ką esu matęs. Puiki dikcija, sukramtyta ir puikiai perteikiama medžiaga, sužinojau kiekviename modulyje tikrai daug naujų dalykų. Na, visa medžiaga viršijo mano lūkesčius. Apibūdinant šį projektą pora žodžių… Labai solidu
 • fashion

  Pradejau nuo kuponiuku strategijos, sie mokymai buvo butini norint testi darba Amazon savarankiskai. Sutaupe daug laiko atsakant i mano klausymus ir dar daug info kurios net nebuvau girdejusi. Aciu !
 • mbtetma

  REKOMENDUOJAME!

  Kursai pranoko visus jiems keliamus lūkesčius. Lektorius į kursus sudėjo ne tik techninius dalykus, bet ir daug asmeninės patirties bei patarimų. LABAI REKOMENDUOJAME!!!

Panašūs kursai