Dropshippingas + ebay (7.0) + Dropshippingas ir pardavimo platfomos (8.0)

Indre-Prichockaite
Atnaujinta 2024-03-27
4.98 /5
(161)
2716 mokiniai
we're (YouTube Thumbnail) (2)

Apie šiuos mokymus

Kovo 13 dieną startuoja naujausia 8 – mokymų versija!

Mokymų planas

89 Pamokos41h 59m 13s

#SENA MOKYM7 VERSIJA NUO ČIA

1 pamoka. Bendrieji dalykai

2 pamoka. Prekės kelias ir tiekėjai

3 pamoka. Skelbimo talpinimas eBay platformoje

4 pamoka. Patarimai naujokui ir skelbimo reitingavimas

5 pamoka. Pardavėjo vertinimas ir pardavimo administravimas

6 pamoka. Veiklos administravimas ir problemų sprendimas

7 pamoka. Juridinio asmens pasirinkimas, mokesčiai, mažmeninės prekybos taisyklės

8 pamoka. Ebay stealth ir ebay store, emocinė būsena užsiimant prekyba internetu

9 pamoka. Rodiklių analizė, store įrankiai, darbas su virtualiais asistentais

#10 pamoka. Apibendrinimas

#11 pamoka. Įvadas į prekybą platformose

#12 pamoka. Apie e-shop

PAPILDOMOS PAMOKOS

###2024 NAUJA MOKYMŲ VERSIJA NUO ČIA

1 DALIS. Bendra informacija apie dropshippingo modelį

2 DALIS. Platformų apžvalga

3 DALIS. TIEKĖJAI

4 dalis. Konkrečių strategijų analizė (Tiekimas + platforma)

MOKYMŲ EIGOJE VYKSTANTYS LIVE – Q/A

Vykę vebinarai su svečiais

Jūsų lektorius

4.94/5
5 mokymai
191 atsiliepimas
Plačiau

Mokinių atsiliepimai

5.0
161 įvertinimas

Atsiliepimai (161)

Puikus kursai rekomenduoju!!!

Puikūs mokymai.

Mokymai susižiūrėjo kaip geras serialas, kai jau reikia eiti miegoti, bet galvoji "aj, nu dar vieną pasižiūrėsiu ir tada jau viskas" :D Labai aiškiai išdėstyta informacija, viskas puikiai susisteminta. Pradėjus dirbti praktiškai vis pasižiūriu iš naujo tai vieną, tai kitą pamoką ar jos dalį. Man labai tiko Indrės bendravimas - viskas paprastai be aukštų materijų išdėstyta. Liuks! Tikrai rekomenduoju.

Labai informatyvūs, geri kursai, daug informacijos. Rekomenduoju!

Nuostabi mokytoja, paprastai, nestatant į rėmus paaiškina, papasakoja savo patirtį (Lyriniai nukrypimai) :)
Visada galima klausti ir jau po pamokos, žiūrint įrašą - visada bus atsakyta.
Kas labiausiai patiko: Išklausęs kursus, tampi bendruomenės nariu - todėl visada bus kam patarti, jei kažkas neaišku, bei kartą sumokėjęs gauni tų mokymų atnaujinimus.

Labai geri mokymai. Super!!!

Busiu is tu, kurie nusipirko ir neperziurejo visu mokymu is karto(ups!) Per berods 8 menesius, jie gal 3-4 kartus keitesi man beziurint, tai as vis pradedavau ziureti po truputi ir laukdavau atnaujinimo :D Tai yra labai gerai, nes mokymai visada atnaujinami ir gaunama kiek imanoma naujesne informacija. Asmeniskai dziaugiuosi, kad teko ne viena karta ziureti siu mokymu skirtingas versijas, nes galu gale tikrai ne viena sakini is ju pasiemiau. Tikrai labai labai geri, informatyvus, be nugrybavimu i lankas mokymai. Aciu Indre ir Dropshippingo mokykla!

Labai patiko kursų kokybė, optimistinė nuotaika, ir ta ramybė, kad viskas yra įmanoma. Indrė yra pozityviausias mano žinomas žmogus. Tikiuosi puikaus darbo šioje srityje.

kursai informatyvus ir išsamus, lengvai ir suprantamai išdėstyti. Ačiū

Maksimaliai aiškiai išdėstytos pamokos. Puiku!

Labai geri mokymai. Pateikta medziaga yra sugrupuota ir susisteminta. Lengva rasti tema, kuria nori pakartoti. ACIU!!!

Be galo geri mokymai, matosi, kad Indrė įdėjo daug širdies. Viskas susisteminta, temos sugrupuotos, labai detaliai pažingsniui viskas paaiškinama. Bravo! 10 balų :)

Puikus mokymai aciu labai

Info laaaaabai daug. Tačiau ji labai lengvai susiklauso. Ypač patiko, kad suskirstyta temos į atskirus video.
Yra kai kurie link'ai nebeveikiantys, kai kas atnaujinta puslapiuose, tačiau tai smulkmenos ;)
Ačiū!

Tikrai viskas labai smulkiai ir suprantamai išaiškinta.

Mokymai patiko, rekomenduoju!

Mokymai labai išsamūs,parodyta kur ką reikia spausti,nes būtent tai aktualu visiškai ,,žaliems". Labai patiko,kad išskirstytos temos grupėmis, nes informacijos LABAI daug, įsiminti vienu kartu visko neįmanoma,todėl pradedant dirbti praktiškai yra labai lengva rasti tam tikrą temos dalį, kurios tuo momentu reikės. Likau patenkinta, dabar belieka dirbti dirbti ir dar kartą dirbti.

Labai išsamūs mokymai nuo 0, puiki priemonė pradedantiesiems.

Verta,issamus mokymai.

Labai patiko kursai, lengva buvo klausyti.

89,00 129,00

31% nuolaida