eBayMag – rusų „scamas“ ar galimybė uždirbti daugiau?

ebaymag
eBay

eBayMag – rusų „scamas“ ar galimybė uždirbti daugiau?

Jau pakankamai senokai lietuviai sulaukia lietuviškų skambučių ir lietuviško eBay klientų aptarnavimo. Socialiniuose tinkluose pažiro kalbos, kad tai sukčiai. Skambinantys prisistato esą jie yra ebay atstovai ir siūlo naudotis eBayMag. Skeptiškai ir su pasipiktinimu pasitikta programa ir šie skambučiai dabar gali būti priimami ramiau ir aš paaiškinsiu kodėl.

Pirmą kartą sulaukusi to skambučio „pasiutau“ ir aš:“ Iš kur duomenys, kas jūs tokie ir ar eBay apskritai žino apie jus? „. Nežino. Lietuvoj tikras ebay klientų aptarnavimas neegzistuoja. Skambinantys yra Rusijos eBay pasamdytas skambučių centras Lietuvoje, labai pagailėta apmokymų kaip reiktų dirbti eBay vardu (mano asmeninė nuomonė). Ebaymag irgi yra Rusijos eBay kūrinys. Jeigu bandytumėm į savo naršyklę vesti ebay.ru – tokio tinklapio nerasime. Būsime nukreipti į ebay.com. Tai dar viena problema, kuri nekėlė pasitikėjimo.

Nepaisant to, kad aplinkos dropshipperio ir mano nuomonė jau buvo susiformavusi – vistiek visada sekiau naujienas. Daugelis mūsų gavome kvietimus į 2018 m gegužę vykusį ebay pardavėjų suvažiavimą Vengrijoje, Budapešte. Dėmesį patraukė faktas – kad renginys nemokamas ir jį organizuoja ne kas kitas, o ebaymag ir Rusijos komanda. Kaip ir sunku patikėti, tačiau pakvietimai buvo siunčiami per ebay žinutes. Tad nepasitikėjimas ėmė mažėti. Visiškai nustojau bijoti šių rusų, kai gegužės 12 dieną, oficialiame ebay naujienų puslapyje pamačiau straipsnį apie vykusį suvažiavimą, o straipsnį publikavo eBay Maskvos naujienų komandos narė.

Ir dar viena ištrauka iš straipsnio…

Taigi rusų „scameriai“ bandantys įkišti savo programą ne tokie ir „scameriai“. Pasirodo jie tikra ir reali ebay Inc. dalis ir būtent ta komanda sukūrė ebaymag.com.

Apie eBayMag

EbayMag yra trečioji programa. Tad jeigu jūs esate teorijos, kad trečiosios programos gadina paskyras – tada jums neįdomu. Tačiau jei jums įdomu skaitykite toliau.

Įėjus į ebaymag.com matysite: (taip pat šio tinklapio nuosavybės teisės priklauso ebay inc. kas suteikia dar pasitikėjimo).

Paspaudus „Start selling“ – prisiesite savo ebay paskyrą. Toliau importuosite savo skelbimus ir seks ite nurodymus. Privalumas, kurį suteikia eby mag yra tas, kad automatiškai galite patalpinti savo skelbimus į 8 ebay tinklapius. Neigiamas faktorius – tai yra trečioji programa, kuri pagal teorijas gali turėti neigiamos įtakos. Tačiau nors tai įvardiju kaip neigiamybę – atkreipiu dėmesį – tai ebay Rusijos komandos kūrinys, kuris tikėtinagali duoti daugiau gero nei blogo.

Mano asmeninis pastebėjimas – turėdami selling manager pro ir pažymėjus varneles prie visų šalių – jūsų skelbimai ir taip bus automatiškai verčiami to tinklapio kalba ir rodomo paieškoje, todėl ebaymag lyg selling manager pro dubliavimas.

Čia straipsnį ir baigsiu – galutinius spendimus turite priimti patys, tačiau visiškai kategoriškiems būti nereiktų – stebėkite kas vyksta jūsų versle ir aplink.