Naujienos

Kaip užsidirbti pinigų internetu ?

ian-dooley-DJ7bWa-Gwks-unsplash
eBay

Kaip užsidirbti pinigų internetu ?

Trumpas vebinaro 9 būdų užsidirbti internetu aprašas.

Internetas pilnas galimybių, kurias galime išnaudoti siekdami finansinės naudos. Internetu dirbti ir kurti verslą yra patogu, kadangi tampi nepriklausomas nuo vietos ir laiko t.y. pats reguliuoji kur tavo darbo vieta ir kada yra tavo darbo laikas.

2022 metais jau nieko nebenustebinsi, kad savo pragyvenimui, išgyvenimui ir svajonėms užsidirbi nuotoliu. Praūžusi pandemija mums parodė, koks trapus mūsų gyvenimas ir kad Force majeure tikrai egzistuoja, o tokiomis aplinkybėmis gali likti neįgyvendinęs savo 2020 planų ir 2022.

Tradiciniai verslai yra puiku, tradicinis darbas yra puiku, planas B irgi yra puiku. Puikus planas B yra žvilgsnis į internetą ir tai ką čia galime rasti, bei keliai kuriais galime užsidirbti.

Socialiniuose tinkluose sklando begalės pasiūlymų užsidirbti papildomai, deja, jie dažniausiai kviečia prisijungti prie piramidės. Aš šiuo straipsniu ir parėjusiu vebinaru, noriu parodyti, kad yra daug kelių sukurti tikrą verslą, susikurti darbo vietą ir teikti paslaugas nepakeliant užpakalio nuo kėdės. Kviečiu pasidairyti kartu po interneto platybes ir aptarti 9 kelius užsidirbti internetu.

Pirmas būdas: Info verslas

Informacijos verslo kūrimas yra sudėtingas procesas. Jam sukurti pirmiausia turi būti kompetencija tam tikroje srityje. Tačiau klaidingai manoma, kad mokymai gali būti tik paviršutiniškomis temomis. Aišku – dabar tokie labai populiarūs, bet informacijos, geros ir susistemintos informacijos, trūksta daugelyje sričių. Informacijos reikia mamoms, žvejams, norintiems išmokti gaminti, norintiems pasigaminti baldą, norintiems išmokti kalbą, norintiems išmokti siūti, besidomintiems astrologija, norintiems išmokti groti gitara, norintiems sportuoti, numesti svorio, užsiauginti sodą ir taip toliau ir panašiai. Faktiškai visos sritys, tam kad judėtume tinkamai reikalauja kažkokių žinių.

Kur mes ieškome žinių? Ai taip. Google. Bet google jau tiek prisunktas įvairiausių tuščių SEO straipsnių kur be raktinių žodžių naudos nėra, kad jau labai sunku rasti tai ko ieškai, tą kokybišką medžiagą. Rasti gali, bet kiek laiko tai kainuos? O su kuo pasitarti?

Informacijos verslas yra reikalingas informacijos amžiuje. Tai nėra tiesiog „pinigų darymo mašina“. Tai kūryba ir pagalba žmonėms ieškantiems atsakymų į jiems rūpimus klausimus.

Jeigu kompetencijų neturite, galite kurti informacijos verslą ir prekiauti kitų žmonių žiniomis t.y. galite organizuoti konferencijas ir grupinius mokymus, kur pasikviesite kompetetingus asmenis ir viską suorganizuosite.

Šis verslas kūrybingiems, kantriems, struktūriškiems žmonėms, turintiems nuoseklų mąstymą ir gebantiems nesunkiai išskirti kas yra svarbu.

Antras būdas: Elektroninės knygos

Būtent šį būdą laikau vieninteliu tikru pasyvių pajamų šaltiniu. Žinau, kad šis sakinys atveria plačius vartus skirtingų nuomonių diskusijai, bet aš pasilieku prie tokio stipraus teiginio. E. knygų pardavimas yra labai artimas, bet kartu ir tolimas informacijos verslui. Galbūt galima būtų tai išskirti ir kaip tam tikrą informacijos verslo šaką. 

Elektroninių knygų pardavimas internete,  taip paprasčiausio PDF  failo  patalpinimas tam tikroje pardavimo vietoje.  Pardavimo vieta  gali būti tiek jūsų nuosavas tinklapis,  tik tam tikros specifinės platformos kaip eBay, Amazon ar kitos. 

  Priežastys kodėl vertinga prekiauti elektroninėmis knygomis faktiškai yra tokios pačios  kaip ir informacijos verslo. Žmonėms reikia informacijos ir jie ją perka tokiu formatu koks jiems yra priimtinas. Naudinga elektroninių knygų pavyzdžiai galėtų būti: mezgimo pradžiamokslis, kelionių gidas, konkrečios šalies viešbučių gidas, ką žinoti darant kapitalinį remontą, viskas apie paskolas, žindymo pradžiamokslis, sveikos mitybos gidas, kačių auginimo pradmenys, išmokite pasidaryti makiažą pati, žvejo žinynas, pirtininko paslaptys, eterinių aliejų apyrašas ir t.t. ir pan. 

Taigi ir vėl iš esmės,  koks jūsų kompetencijas:  jeigu turite žinių,  kuriomis reikia pasidalinti,  galite ir parašyti elektroninę knygą ir prekiauti.  aišku gali būti kad jūs manote kad jūs negalėsite parašyti,  tada visuomet galite pasisamdyti asmenis kurie parašys už jus.  tokiu atveju nelabai ir reikia kompetencijos, kadangi pasamdytas asmuo pagal iškeltus klausimus gali surinkti ir susisteminti informaciją. 

 Atlikus visus namų darbus t.y.  surinkus medžiagą,  ją sudėjus į knygą,  sukurus tinklapį,  padirbėjus su Seo,  paleisti reklamą,  belieka atsisėsti ir žiūrėti kaip sekasi.

Trečias būdas:  parduok savo balsą

Aišku reikėtų turėti geresnį mikrofoną, Prisiregistruoti tinklapiuose kur darbdaviai ieško įgarsintojų ( keletą tinklapio paliksiu su pastraipos pabaigoje),  įrašyti keletą testų parodomųjų garso įrašų,   stebėti skelbimus,  dalyvauti atrankose ir vykdyti gal tas užduotis. 

Svarbu kad nebijotumėt šnekėti,  valdytumėt balsą.  Kiekvienas mūsų esame unikalus ir galime kokybiškai atlikti šį darbą.  Atrodo o ką čia įgarsinti?  Pavyzdžiui:  kompiuterinio žaidimo personažai,  reklamos video įgarsinimas,  knygų, pasakojimų garsinamas, radijo reklamos garsinimas ir t.t.

www.covoco.co 

www.fiverr.com

www.voices.com 

www.snaprecordings.com 

www.bunnystudio.com

Ketvirtas būdas: Amazon FBA

Tai sudėtingas būdas užsidirbti, tačiau labai perspektyvus.  Tam kad startuoti amazon FBA  reikia turėti nemažą startinį kapitalą,  gebėti pajusti prekes,  kadangi reikės į jas investuoti, domėtis ir analizuoti kaip veikia amazon tinklapis.  Galbūt aprašymas skamba paprastai,  tačiau taip nėra  ir pardavėjai susiduria su begale iššūkių startuodami, vystydami, plėsdami šį verslą. 

Kaip kaip veikia amazon FBA?  Tai pirmiausia jūs išsirenkate prekes kuriomis prekiausite,  jas nusiperkate,  patalpinate skelbimą į Amazon ( tarp Amazon pardavėjų dažniausiai tai vadinama prekės kortele),  pildote prekių išsiuntimo forma amazon  tinklapiai,   paruošiate nupirktas prekes pagal Amazon reikalavimus,  ir išsiunčiate jas į pasirinktą Amazon sandėlį pasirinktoje šalyje. 

Jei manęs paklaustų kur geriausia mokytis? Aš sakyčiau pas Klaidą. Klaidas Šiuipys neabejotinai turi puikius mokymus šia tema, o jo kompetencija yra nekvestionuojama. Taip pat informacijos galite ieškoti youtube, google, udemy. 

Penktas būdas: Online paslaugos

Iš tiesų šis būdas yra labai labai platus. Pateiksiu kelis pavyzdžius: seo  paslaugos, tinklapių kūrimo paslaugos, marketingas, konsultavimas, auditas, apskaita, socialinių tinklų administravimas, logotipų kūrimas ar kitos kompiuterinio dizaino paslaugos ir t.t. 

Kaip jau supratote tai būdai kuriems iš tikrųjų reikia žinių,  tai kaip pradėti,  vystyti, įgauti patirties? Mano rekomendacija paprasta:  susiraskite mokymus ( na tokius, kaip pirmame būde), atidžiai išklausykite,  atlikite visas užduotis,  pabandykite praktiškai,  susiraskite kas tuo užsiima ir  atlikite praktika,  ar įdarbinkite.  keliuosi gausite žinių, patirties ir praktikos,  tada kokybiškai galėsite aptarnauti ir savo  klientus.

Šeštas būdas: Virtualus asistavimas

Nežinau įsivaizduojate ar ne kiek daug darbų reikia atlikti:  duomenų analizė, sisteminimas, duomenų suvedimas į įvairias programas, skelbimų talpinimas ( pavyzdžiui elektroninėse parduotuvėse ar pardavimo platformose),  klientų aptarnavimas, elektroninių laiškų rūšiavimas, kalendorių priežiūra ir kiti. Ir visus šiuos darbus turi kažkas atlikti,  dažniausiai jie atima daug laiko iš žmonių kurie laiko ir taip nelabai turi. Tada ir prireikia virtualaus asistento paslaugų. 

Kur rasti virtualaus asistento darbą?  Kur rasti tuos žmones kuriem reikia tokių paslaugų?  yra daug įvairių platformų šiuo klausimu,  keletą jų paliksiu pastraipos pabaigoje.  tai pats tokio darbo galite ieškoti socialiniuose tinkluose, talpinti skelbimus  jog ieškote tokio darbo ir  sekti darbdavių skelbimus. 

freelancer.com

Upwork.com

Septintas būdas: Affiliate marketingas

Affliate marketingas Yra labai platus, gilus, aukštas ir storas būdas.  taip sakau Todėl kad egzistuoja labai daug kelių kaip galima jį panaudoti.  Susipažinkite su savokomis:

(CPA) Cost Per Sale – mokamas procentas už pardavimus

(CPC) Cost Per Click – mokama x suma už paspaudimą

(CPL) Cost Per Lead – mokama už atvestą kontaktą (pvz supildytas el.paštas atsisiųsti katalogą)

Clickbank.com yra vienas tinklapių kur galite rasti įvairius affiliate marketingo pasiūlymus.  tačiau čia yra problema, kad jūs gerai turite žinoti ką ir kodėl darote, kaip atvesti tą srautą ir už tai jums bus sumokėta.

Tai iš tiesų gerai įvaldžius šį būdą, galima gerai iš to uždirbtitačiau tikrai gerai reikia išmokti ir suprasti iš kur atsiranda pinigai. Affliate marketingas faktiškai yra be ribų,  kiek daug yra galimybių.  Jas tik reikia pasiimti,  pasinaudoti fantazija kad gerai išnaudoti  ir pirmyn.

Aštuntas būdas: Copywritingas

 Copywritingas – tai parduodančių tekstų rašymas.  Jeigu jūs gebate rašyti, greitai surandate privalumus, esate kūrybingas, turite fantaziją  ir aišku jums patinka rašyti tai ši veikla kaip tik jums. 

Devintas būdas: Dropshippingas

Paskutinis mūsų aptariamas būdas – dropshippingas. Jei trumpai dropshippingas yra prekių perpardavimas, kurių tu neturi, internetu.  Tai reiškia, kad naudojamasi tiekėjų sandėliais ir perkama tik tada kai parduodama. Tai būdas reikalaujantis kantrybės, užsispyrimo, noriu tobulėti, laiko.  dropshippingas turi daug įvairių strategijų,  Kai kurios iš jų,  nereikalauja absoliučiai jokios investicijos  tam kad verslas būtų pradėtas kurti. 

Nepaažįstu nei vieno, kuris nuoširdžiai stengėsi dirbo ir jam nepasisekė.  Tai puikus planas B,  taip pat puikus planas A. 

Dropshippingo strategijų apžvalga reikalauja atskiro straipsnio,  tačiau galiu pasakyti tiek kad jis yra platus,  kiekvienas žmogus gali prisitaikyti sau pagal savo pomėgius,  verslo supratimą.  Na, o mes Dropshippingo mokykla,  kviečiame mokytis dropshippingo pas mus:  jūs  puikiai perprasite eBay platformą,  gebėsite pritaikyti dropshippingą įvairiose srityse.

Dropshippingas naudingas tiems kas ieško kelio prisidurti:  tai puikus papildomas uždarbis.  Taip pat jis naudingas tiems kas siekia sukurti nuotolinį verslą,  kadangi nereikia nei biuro, nei sandėlio t.y.  jokių papildomų sąnaudų.  Kaip gali pasitarnauti tiems kas turi savo verslą?  Pirmiausia jūs galite praplėsti savo asortimentą neįšaldydami pinigų prekėse. Antra  jūs galite surasti papildomą pardavimo kanalą/us t.y. dropshipperius. 

Nesugalvočiau nei vienos priežasties, kodėl nereikia pabandyti šio verslo modelio.

Apie Dropshippingo mokyklą ir mokymus

Dropshippingo mokykla skaičiuoja 6 savo metus.  Per šį laiką buvo apmokyta daugiau nei 2200 mokinių.  atsiliepimai apie mokykloje puikus mokiniai priklauso bendruomenei visą šį laiką.

Pabaigę mokymus jūs  gaunate sertifikatus  ir prisijungti prie bendruomenės.  Bėgant laikui gaunate mokymų atnaujinimus, organizuojamos papildomos pamokos ir naujienų aptarimai, gyvi renginiai, suvažiavimai.

Įprastai mokymai yra vaizdo įrašai, tačiau dabar  vasario 14 – kovo 4 dienomis vyks gyvi mokymai online keturis kartus per savaitę.  Jų metu galėsite gyvai užduoti klausimus,  ir klausytis atsakymų į kolegų užduotus klausimus bei klausti bet kuriuo jums patogiu metu, nes liks mokymų įrašai.  

Mokymų metu susipažinsime su strategijomis, dropshippingo  verslo peripetijomis, suprasime kam, kodėl ir kur galime tai pritaikyti  ši modelį,  išmoksime puikiai naudotis ebay platforma,  suprasti kas yra svarbu, kaip talpinti skelbimą, kaip veikia algoritmas, kaip administruoti veiklą, kaip administruoti pardavimą,  kaip dirbti su tiekėjais, kokios problemos gali kilti ir kaip juos spręsti, gausite daug papildomos medžiagos, atsakysime į klausimą kiek dirbti kad uždirbti, daug dėmesio skirsime pardavėjo vertinimai, kalbėsime apie klientų aptarnavimą, aptarsime ką daryti jeigu pardavimų prekę kuri pabrango arba neberandame  ir taip toliau. Bet visokių klausimų aptarsime ebay stealth, ebay store,  ir turėsime keletą papildomų pamokų su svečiais su kuriais kalbėsime apie nuosavos elektroninės parduotuvės paleidimą ir darbą su ja.  Nepamirškite, kad taikoma 100% pinigų grąžinimo garantija jeigu mokymai jums nepatiks.

Prisijungti prie mokymų: dsmokykla.lt/ebay

Dabar taikoma akcija ir mokymai kainuoja vos 69eur + gaunate dovanų. 

 

Visada Jūsų,

Indrė

 

Iki kitų kartų. 

Leave your thought here

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Wishlist 0
Open wishlist page Continue shopping