Naujas eBay mokėjimo procesorius – Adyen

Screen Shot 2018-02-14 at 00.12.32
Dropshippingas eBay PayPal

Naujas eBay mokėjimo procesorius – Adyen

Anksčiau buvusi viena bendrovė Ebay ir Paypal atsiskyrė 2015 metais, tačiau susitarimas dėl bendradarbiavimo galioja iki 2020 metų. O dabar jis buvo pratęstas iki 2023 metų. Tai reiškia, kad paypal kaip atsiskaitymo būdas eBay tikrai egzistuos iki 2023 metų.

2018 metų sausio gale Ebay pasirašė susitarimą dėl bendradarbiavimo su privačia kompanija Adyen. Teigiama, kad Adyen bus pagrindinis mokėjimo surinkimų procesorius eBay. PayPal opcija liks ir PayPal bus svarbus eBay partneris. Teigiama, kad viskas daroma tam, kad tiek pirkėjam, tiek pardavėjam atsiskaitymai ir pinigų surinkimai būtų paprastesni. Teigiama, kad pardavėjams bus lengviau kontroliuoti įplaukas. Kolkas pardavėjams jokių techninių veiksmų atlikti nereikia.

Adyen integravimas reiškia, kad pirkėjai galės atsiskaityti tiesiog pačiame eBay tiklapyje, be jokių papildomų nukreipimų. Pardavėjams veikiausiai nereikės atlikti jokių papildomų registracijų ar procedūrų kituose tinklapiuose. Užteks Ebay tinklapiui pateikti prašomą informaciją.

Ebay mato tokius šių pokyčių pliusus:

Pirkėjams:

Bus siūloma daugiau apmokėjimo galimybių, atsiskaitymus administruos eBay, jie bus paprastesni.

Pardavėjams:

Mažesni mokesčiai (teigiama, kad dauguma pardavėjų gali tikėtis mokesčių mažėjimo).

Lengvesnis administravimas (bus lengviau sekti visus sumokamus mokesčius už pardavimus ir pinigų surinkimą).

Didesnis klientų pasiekiamums (kai kurių šalių gyventojai negali turėti ir naudoti PayPal, tad tikėtina, kad pridėjus daugiau mokėjimo procesorių ir klientų bus daugiau).

Naujas mokėjimo procesorius turėtų pradėti veikti 2018 metų antrą pusmetį (pradedant Šiaurės Amerika). eBay tikisi 2021 metais daugiausiai apmokėjimų surinkti naujuojų būdu.

Langai, kuriuos šiandien mato pardavėjai, žadama, stipriai nesikeis. Tačiau informacijos suvestinės tobulės, turėsime galimybę gauti ataskaitas kartu su mokėjimais.

Ebay glaudžiai bendradarbiaus su pardavėjais naujo procesoriaus diegimo metu, kadangi jų tikslas užtikrinti maksimalų skalndumą šio proceso metu. Tam, kad pardavėjai galėtų priimti mokėjimus naujuoju būdu eBay prašys pateikti papildomos informacijos (kokios kolkas neskelbiama). Šiuos žingsnius pardavėjai turės atlikti ne vėliau kaip iki 2021 liepos. Pardavėjai turintys klausimų ir pasiūlymų susijusių su naujo procesoriaus diegimu su eBay gali susisiekti elektroniniu paštu paymentsinfo@ebay.com.

PayPal ir Adyen mokestiniai skirtumai nėra dideli. Kaip pardavėjai buvo įpratę paypal mokėti procentą nuo pardavimo plius komisinius už transakciją, taip ir Adyen apmokestinimas yra panašus. Skirtumas veikiausiai bus procentinis. Į tokius klausimus kaip kas pakeis „PayPal jail“, ar pinigai bus užlaikomi ir kokiomis taisyklėmis atsakymų kolkas neturime.

Būkite pasiruošę naujienoms ir atnaujinimams, bei pasikeitimams. Kol kiti pardavėjai dejuos dėl naujos tvarkos (nes visada juk reikia pasiskūsti šiek tiek) mūsų darbas būti tais, kurie nepaisydami pokyčių ir nevertindami patinka mums tai ar ne, priima naujas taisykles, susitvarko paskyras ir adaptuojasi.

Šaltinis: https://www.ebayinc.com/stories/news/ebay-to-intermediate-payments-on-its-marketplace-platform/